Nädalavahetusel peetud talgutel tehti kokku 140 töötundi!

PDF Prindi Saada link
Nädalavahetusel toimunud talgutöödel osales 28 vabatahtlikku talgulist ja siinkohal tänusõnad kõigile talgulistele nii väikestele kui suurtele, kelle töö tulemusel paranevad tervise- ja harrastuspordi võimalused Läänemaal ning luues kaasaegseid sportimistingimusi kõigile läänlastele ja meie külalistele Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuses. Osalenud 28 talgulise poolt tehti 140 töötundi, kaeti saepuruga ca 300 m liikumisrada, koguti ca 24 tm raiejäätmeid.

Talgutööde käigus kaeti saepuruga Lihula Maaparandus AS töömeeste poolt ehitatud suusasilla peale- ja mahasõidud, mille tulemusena said Pikajalamäe suusa- ja liikumisrajad planeeritud kuju.

Uus suusasild. Foto Ülle Lass

Kolmandik talgulisi töötas uue mäekeskuse rajataval slaalominõlval, koguses kokku raadamise käigus tekkinud puuoksi ja saagides maha pinnasest väljaulatuvaid ohtlikke kände. Ülejäänud talgulised töötasid raiejäätmete kogumisel spordiväljaku liikumisraja lõigul, laste kelgumäe asukohas ja bussiparkla maa-alal.

Aitäh talgulistele! Foto Ülle Lass

Lohutuseks neile, kelle laupäeval 17. novembril ei õnnestunud muude kohustuste tõttu talgutel osaleda, siis käesoleva sügiseste talgupäevad saavad jätku järgmise nädalavahetuse laupäeval 24. novembril 2012. Jätkuvad tööd raieäätmete kogumisel rajatava spordiväljaku maa-ala ja liikumisradade katmine saepuruga.

Kogunemine uue suusaraja parklas Pikajalamäel kell 10.00. Palume riietuda ilmale vastavalt, kaasa võtta reha või labidas ja sõber.

Talgulistele kindlustame kuuma joogi, talgusupi ja töökindad. Peale talgutööd tutvustame huvilistele Palivere Turismi- ja Tervisekeskuse ehitisi uut suusasilda, käsil olevat kelgunõlva treppi ja võimalus läbida uudset mobiilorienteerumisrada.

Palun oma osalemisest lisatud kontaktidel eelnevalt registreeruda reedeks, 23. novembril hiljemalt kella 14.00-ks.

Kohtumiseni laupäeval Pikajalamäel!

Korraldajate nimel,

Tel 4725618
Mob 5052565 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Viimati uuendatud Pühapäev, 18 November 2012 12:57
 

Telli uudisvoog Facebook

Toeta keskuse arengut

Toetuskonto: Swedbank 221045681218

Saaja nimi: SA Põhja-Läänemaa Turismi- ja Spordiobjektide Halduskeskus

Selgitusse märkida: Palivere TTSK toetuseks

Lumeinfo

Palivere lumeinfo

Rajaplaanid

Radade skeem - stend

1 km rada

2 km rada

3 km rada

5 km rada

Valgustatud rada

Seotud

Läänemaa Tervisetee

Suusaklubi Sula

Läänemaa Orienteerumisklubi Okas

Kodukant Läänemaa

Leader/PRIA

Logod